Proszę o nie kopiowanie zdjęć ani tekstów z bloga. Tworzenie go wymaga czasu i wysiłku z mojej strony - kopiowanie czegokolwiek i publikowanie na innych stronach czy forach internetowych bez mojej wiedzy i zgody jest po prostu kradzieżą.
Zakładki:
Sunday and Vigo in English

Najważniejsze wpisy w blogu

Krewni i znajomi Królika

Edukacja dla Odpowiedzialnego Właściciela i Szkolenie dla Wspaniałego Psa

Hodowle

Owczarek pirenejski

Napisz do mnie

Kategorie: Wszystkie | English | Lektury | News | O Bravie | O Eri | O Sunday | O Vigo | O mnie
RSS
niedziela, 11 lipca 2010
Latający Holender, czyli mała aktualizacja ErisiowaWzrost: 55 cm

Waga: 20 kg

Osiągnięcia:

- kategoria LA2 zdobyta w ciągu dwóch miesięcy od debiutu w openach ;), ogólnie 5 nóżek podczas 4 zawodów :). Wynika z tego, że nieoficjalnie wyszła z kategorii "nie-mój-pies-nie-do-agility".

Eri ogólnie rzecz biorąc jest psem bardzo łatwym w prowadzeniu, strasznie stara się sprawić człowiekowi przyjemność, bardzo lubi aportować. Trochę brakuje jej nutki szaleństwa, bo Eri bardzo nie lubi popełniać błędów, więc jest nieco zachowawcza w swoich reakcjach. Autentycznie lubi strefy zatrzymywane - myślę, że dlatego, że jest to dla niej bardzo czytelny wymóg, więc szansa popełnienia błędu jest niewielka. Uwielbia pływać, ma niezły talent frizbowy (nie zrealizowany przez to, że pańcia jest kiepskim ciepaczem, ale może kiedyś się zmobilizuję do jakiegoś debiutu w zawodach). Trochę ciągle jest wielkim dzieciuchem, ciągnie ją jeszcze do zabaw z innymi psami, czasem bywa nadmiernie impulsywna.

Eri startuje w zawodach agility od października 2009 i aczkolwiek nie jest jakimś niebotycznym śmigaczem, to jednak na każdych zawodach coś tam sobie wybiega i zdarza jej się nawet od czasu do czasu wykręcić bardzo ładny czas w openach. Widzę w niej jeszcze spory potencjał, który mam nadzieję uda mi się wydobyć. Biega się z nią bardzo łatwo, jest bardzo uważna, posłuszna, grzecznie zostaje na starcie, ładnie zalicza strefy, zdarzają jej się czasem problemy ze slalomem i zrzutki, ale pracujemy nad tym i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

21:55, orvokki , O Eri
Link
wtorek, 24 lutego 2009
O Eri

Image and video hosting by TinyPic

Kolejny nasz pies o mega skomplikowanym imieniu, czyli

ELYTTIS DI RESSNAIS Wapini von Folge, aka ERI

data urodzenia: 28.06.2008r.

rasa: owczarek holenderski krótkowłosy

 Eri oficjalnie jest psem mojego męża i ma swojego bloga, ale jako że pojawia się tutaj na zdjęciach, postanowiłam jej zrobić własną zakładkę. 

Osiągnięcia: na razie oficjalnych osiągnięć brak, Eri jednak uczęszczała do przedszkola, a teraz chodzi na szkolenie posłuszeństwa do Szkoły dla Psów Leszka Kalisza, gdzie jest kujonem, który zawsze wszystko robi najlepiej z całej grupy i działa na nerwy właścicielom innych psów :oP. Nie wątpimy, że wróży jej to wielką przyszłość :)

 

22:39, orvokki , O Eri
Link Komentarze (3) »