Proszę o nie kopiowanie zdjęć ani tekstów z bloga. Tworzenie go wymaga czasu i wysiłku z mojej strony - kopiowanie czegokolwiek i publikowanie na innych stronach czy forach internetowych bez mojej wiedzy i zgody jest po prostu kradzieżą.

Napisz do mnie

Blog > Komentarze do wpisu
Wojna o wyrko
Dzisiaj pieski dały czadu. Nie pościeliliśmy łóżka wychodząc z domu i psy natychmiast wykorzystały ten fakt, by przejąć ten z lekka sfatygowany mebel na wyłączność. Żadna tam otwarta wojna, obrona twierdzy materac i takie tam. Nasze psy są inteligentne i wiedzą, że w bezpośredniej konfrontacji siłowej jednak nie wygrają. Posłużyły się fortelem. Otworzyły sobie litrowy soczek wiśniowo-jabłkowy na środku łóżka, zalewając całą pościel i znaczną część tego co pod spodem. Suchego zostało akurat tyle, że pieski mogą się wygodnie położyć, ludzie raczej nie.

Na deser:
a/ ukradły ze stołu słoik majonezu
b/ odkręciły go
c/ spożyły całą zawartość (głównie podejrzewam Sunday, wnoszą na podstawie tego, że ma dłuższy ryjek do wylizywania dna słoika oraz z bąków, które teraz puszcza).
piątek, 06 kwietnia 2007, orvokki

Polecane wpisy

  • Tyyyyyleeee się działo :)

    Blog ledwie dycha (o ile dycha), tymczasem życie pędzi sobie z zawrotną prędkością. Od ostatniego czasu zaliczyliśmy podróże do Luksemburga, do Berlina, nad mor

  • Blogowo filmowo

    Mam niezłe opóźnienie, bo prawie tygodniowe... W miniony weekend odbyły się drugie kwalifikacje do MŚA. Zawody poprzedziła mała aferka pt. ile właściwie w tym r

  • A year has passed :).

    A year has passed, weather has changed, but the Pyrsheps are just as funny and crazy :).

Komentarze
Gość: medyk, *.eimg.pl
2007/04/07 10:29:28
Stwierdziły najwidoczniej, że święta, to święta. Im też się coś z życia należy :)
-
Gość: ana, 80.50.233.*
2007/04/10 19:22:23
hehe co za psiaki :D czekam na notke z fotami:D