Proszę o nie kopiowanie zdjęć ani tekstów z bloga. Tworzenie go wymaga czasu i wysiłku z mojej strony - kopiowanie czegokolwiek i publikowanie na innych stronach czy forach internetowych bez mojej wiedzy i zgody jest po prostu kradzieżą.

Napisz do mnie

Blog > Komentarze do wpisu
Z psem za pan brat - Chorzów 27.08.06

W niedzielę razem z Vigo brałam udział w pokazach agility "Z psem za pan brat" w Chorzowie. Było bardzo fajnie - licznie dopisali zwiedzający, w dodatku odniosłam wrażenie, że Ślązacy mają jakieś takie przyjemne podejście do psów. Na ringu agility dla początkujących dużo osób bez moich podpowiedzi wpadało na to, żeby psa zachęcić czy nagrodzić smakołykiem, psiaki też sympatyczne (duuużo spanieli :o))).

Vigo jak zwykle robił za młodego szaleńca, pokonując tory wedle własnego uznania :o))) za to w zabójczym tempie. Fajniej mi się biegało z cudzym psem, czyli pożyczonym od Leszka borderkiem Czadkiem.

wtorek, 29 sierpnia 2006, orvokki

Polecane wpisy

  • Tyyyyyleeee się działo :)

    Blog ledwie dycha (o ile dycha), tymczasem życie pędzi sobie z zawrotną prędkością. Od ostatniego czasu zaliczyliśmy podróże do Luksemburga, do Berlina, nad mor

  • Blogowo filmowo

    Mam niezłe opóźnienie, bo prawie tygodniowe... W miniony weekend odbyły się drugie kwalifikacje do MŚA. Zawody poprzedziła mała aferka pt. ile właściwie w tym r

  • A year has passed :).

    A year has passed, weather has changed, but the Pyrsheps are just as funny and crazy :).

Komentarze
Gość: , *.internetdsl.tpnet.pl
2006/08/29 17:32:42
Cześć! To znów ja - Viki z bloga www.vigo.blog.onet.pl
Tak jak prosiłaś usunęłam notki i napisałam nową. Postaram się zbierać informacje - lecz nie kosztem innych :)
Jeżeli mogłabyś przysłać mi jakieś interesujące materiały na temat spanieli to byłabym Ci naprawdę wdzięczna. Może jednak "materiały" to złe słowo. Po prostu zanim rodzice kupią mi spaniela chciałabym się dowiedzieć więcej na temat tej rasy. Jestem pod wielkim wrażeniem osiągnięć Sunday i Vigo. Zdaję sobie sprawę, że trzeba poświęcić dużo czasu na wychowanie psa...ale myślę, że sobię poradzę. Oglądając zdięcia doszłam do wniosku, że Wrocław to całkiem ładne miasto.Dużo łąk i lasów.
I na koniec pytanie:
Czy nie bedzie przeszkadzać Ci jeśli mój spanielek będzie wabił się Vigo? :)
Pozdrawiam Viki
-
2006/08/29 23:47:32
Cieszę się, że to zrozumiałaś i tak właśnie zareagowałaś.

Nie mam nic przeciwko, by Twój spanielek nazywał się Vigo. Odnośnie materiałów: szukaj na stronach hodowli, na psich portalach - jednym z bardziej profesjonalnych jest www.naszepsy.pl, istnieje też forum o spanielach www.spaniele.pl. No i książki - jeśli chodzi o wychowanie, polecam książki Zofii Mrzewińskiej, a także jej blog (jest w zakładkach). W miarę moich skromnych możliwości również mogę odpowiedzieć na jakieś pytania - z boku pod zakładkami jest mail do mnie.
Pozdrawiam, Olga